BEŞİKTAŞ’TAKİ KAZI TARİHE IŞIK TUTUYOR

katma 3 Nis 2021
görünümler 90 095
32

Yapımı devam eden Kabataş - Mahmutbey M7 Metro Hattı'nın Beşiktaş İstasyonu'nda gerçekleştirilmiş arkeolojik kazı çalışmalarında, İstanbul’un tarihini çok eskilere götüren buluntulara ulaşıldı.
Orta Asya steplerine ait bir kültürün izlerinin Beşiktaş’ta görülmesi ve onlara ait eşyaların burada bulunması arkeoloji dünyasında büyük ses getirdi.
Bu alanda istasyon çalışmaya başladığı anda bile insanlar Metro’ya iniş yapacaklar ama inmeseler de yukarıdan buradaki kalıntıları görebilecekleri bir düzeni de sağlıyor olacak bu proje dolayısıyla bir nevi hem bir istasyon ama hem de bir açık müze haline dönecek burası o yönüyle de çok kıymetli.
Yapımlar Koordinatörü: Seçil İkiz
Prodüktör: H. İlker Yüksel
Kurgu: Mustafa Tetik
Kamera : İbrahim Sena Kandazoğlu, Bahtiyar Kalender
Işık Şefi: Emrah Bayır
#ekremimamoğlu #beşiktaş #kazıevi
Ekrem İmamoğlu
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
---
ekrem imamoğlu sosyal medya hesapları:
imamogluekrem/
ekrem_imamoglu/
ekremimamoglu
Kanaldaki hoşunuza gidebilecek diğer videoları izlediniz mi?:
ZOR SOR:
trdown.info/cycle/faN2tH1omteIX7s/video

BANK SOHBETLERİ:
trdown.info/cycle/kJufqaKunqNqg80/video

İSTANBUL MERAKLISI:
trdown.info/cycle/poiYpql8rK-ja7s/video

Merhaba kıymetli hemşehrim; Ben Ekrem İmamoğlu. Trabzonluyum. Evliyim ve üç çocuk babasıyım. İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunuyum. Cumhuriyet değerlerine çok düşkün, hayatıma ışık tutan Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğine inanan, toplumumuzun binlerce yıllık tarihinden gelen tüm değerlerine sahip çıkan ve milli duyguları en üst seviyede olan bir insanım. 1991'den bu yana Beylikdüzü'nde yaşıyorum. 2014'te Beylikdüzü, 2019'da da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildim. Seçildiğim günden itibaren hiçbir ayrım yapmadan, toplumumuzun tüm kesimleri ile birlikte çok güzel projeler gerçekleştirdik. Beylikdüzü'nü hep beraber daha yaşanabilir bir hale getirdik. Orada hep birlikte başardık, İstanbul'da da başaracağız. Beni ve kadim şehir İstanbul’u daha yakından tanımak için TRdown kanalımı ve sosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz.

Ekrem İmamoğlu
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı

**

Ekrem İmamoğlu Resmi TRdown Sayfasıdır.
The official Ekrem İmamoğlu TRdown Channel

Ekrem İmamoğlu
YORUMLAR  
 • Bilgisayar Mühendisliği

  Bilgisayar Mühendisliği

  21 saatler önce

  İstanbul'u tarih turizmin de ön plana çıkaracak güzel haberler
  Her gün binlerce insanın önünden geçtiği noktayı müze yapmak çok mantıklı

 • hayatin gerçeği

  hayatin gerçeği

  Gün önce

  Mehmet akif ersoy boşuna dememiş bastığın yerleri toprak diyerek geçme tani hergün yüzlerce insan geçiyor üzerinden şaşkınlık 🙂

 • Nurettin Karamuklu

  Nurettin Karamuklu

  2 gün önce

  Volçan belgelerinden ve KUDRET KALEYE belgeseli veya bilgileri paylaşabilirmiyiz
  Manası büyük KUDRET KALE
  SAYGILAR BAŞKANIM.

 • berk mermer

  berk mermer

  2 gün önce

  04:24 Öncelikle güzel çalışmanız için tebrik ederim, extra olarak seçtiğiniz müziği de bayıldım. Bir Netflix dizi müziği kıvamında, gayet iyi bir seçim... 👏👏

 • Kerem Kekeç

  Kerem Kekeç

  3 gün önce

  Deniz kıyısı, göl, dere kenarları etrafında çokça kalıntı bulmak mümkün. Küçükçekmece gölü olduğu gibi Büyükçekmece'de de olabilir. Kaldı ki İstanbul-Şirinevler'de Fetih Caddesinde yerinaltında kalmış Fatih Sultan Mehmet'in geçtiği yol veya köprü mevcuttur.

 • onur Pett

  onur Pett

  3 gün önce

  başkana yazdığım halde ilgilenmediler ŞİLE KARAMANDER mahalesinin saklıgöl mevkiğinin yolu çok kötü ve burası turistlik tesis var hafta sonu 10000 istanbullunun geldiği yerin yolu malesef toprak yol bilgilerinize arz ederim saygılar

 • Aslinur Kalenderoglu

  Aslinur Kalenderoglu

  10 gün önce

 • Eric Cantona

  Eric Cantona

  13 gün önce

  Zamanında artık Bakanlık mı yaptı akpli İBB mi yaptı hatırlamıyorum ama Yenikapı İstasyonu için de neler neler denmişti. Bu gün Yenikapı İstasyonu da İstasyonun çevresi de günün her saatinde oldukça tehlikeli ve oldukça korkutucu bir yer. Arkeolojik alanlar da çürümeye terkedilmiş halde. Haberiniz olsun. Umarım Beşiktaş istasyonu Yenikapı gibi olmaz. Yeni İBB bu konuda hassasiyet gösterirse bir İstanbullu olarak mutlu olurum.

 • Gül demir

  Gül demir

  15 gün önce

  Istanbula hunharca yerlesmesydik daha kim bilir nerede neler var. Yazık ettik çok yazık.

 • Kaptan Kirk

  Kaptan Kirk

  16 gün önce

  Bu videolara yabancı dilde altyazı ilave edilmesi İstanbul'un, İstanbul'da yapılan çalışmaların tanıtımı açısından çok faydalı olur.
  Emeği geçen herkese binlerce teşekkür.

 • Turan Can

  Turan Can

  16 gün önce

  Adamları mezarlarında bi rahat yatırmadınız hepsini çıkartmışsınız kemikleri sızlar

 • Yunus Derviş

  Yunus Derviş

  16 gün önce

  Şehrin tarihi mirasını sahiplenen, sakinlerinin fikirlerine önem veren bir Belediye Başkanı görmek güzel Istanbul'da. Başarıların daim olsun.

 • HALİS ER

  HALİS ER

  20 gün önce

  Ekrem İmamoğlu'ndan Saadet Partisi'ne 12 milyonluk ihale kıyağı: "Sıradan bir vatandaş" diye evine gittiği kişi bakın kim çıktı!
  CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden 12 milyon liralık ihale alan Saadet medyasının, seçim öncesinde de Ekrem İmamoğlu ile bir tiyatroya imza attığı ortaya çıktı. İstanbul'daki seçimler öncesinde Ekrem İmamoğlu'nun "sıradan bir vatandaş" diye evine gittiği kişinin, Milli Gazete Reklam Koordinatörü Ertuğrul Köse olduğu ortaya çıktı.

 • Ali Doğan

  Ali Doğan

  22 gün önce

  Kesin Köse tüysüz çekik Türkler kurmuştur bu şehri 😁

 • Mark Corrigan

  Mark Corrigan

  23 gün önce

  Riyakarlığın ete kemiğe bürünmüş hali.

 • Mark Corrigan

  Mark Corrigan

  23 gün önce

  Ekrembacaklılar.

 • Rama Emek

  Rama Emek

  23 gün önce

  Sanki İstanbul'un başka dertleri yokmuş gibi oraya gelmiş papan gib Show yapmaktan başka dertdi yok
  Bunun Artistin tam Şaban
  Kemal Sunal saygılarımla nur için yatsın ona sözüm yok

 • ozzyyy

  ozzyyy

  24 gün önce

  keşke ekibe bir tane de antropolog almış olsaydınız

 • Ilgaz Cerit

  Ilgaz Cerit

  24 gün önce

  Başkan sen olmasan bunların üstüne rayları döşeyip yok edeceklerdi, helal olsun sana tarihimize sahip çıktığın için.

  • fotonot

   fotonot

   19 gün önce

   Bakanlık kazıyor başkanın seyirci

 • ratibe dumanlılar

  ratibe dumanlılar

  24 gün önce

  Elleriniz dert görmesin,harika eserler çıkarıyorsunuz.

 • Gürkan ŞANLI

  Gürkan ŞANLI

  26 gün önce

  Tebrikler Ekrem Başkan siz ve sizinle çalışan insanların ne güzel vizyonları var. İstanbul'un küçücük bir yerinde bu kadar tarih yatıyor, geri kalanını hayal dahi edemiyorum.

 • THE NORTH FISH

  THE NORTH FISH

  26 gün önce

  Şükür İspark yapmamış deynekçi belediye.

 • tolganın günlüğü

  tolganın günlüğü

  26 gün önce

  Zaman ilerledikçe tektonik hareketler yüzünden tarih yer değiştiriyor üste eski kalıntılar çıkıyor se altta yeni kalıntılar çıkıyor bu yüzden hedef her zaman daha derine kazılması lazım kim bilir daha derinler de yer altı tünelleri ve eski bir tarih çıkabilir. Bu yüzden sayın ekrem imamoğlu öyle bir proje yapinki karakoyden beşiktaşa giden yolu yer altına altın besiktastan başlayan sariyere kadar giden yolu dahil yer altına alın bu proje esnasında istanbul tarihi yeniden yazılacak. Burada sadece ufak bir kazı alanı değil istanbulun her yeri millattan onceye kadar dayanan tarih dolu. Yenikapı haydarpaşa beşıktaş daha başlangıç bence bu kazılar için. Çünkü resmen birileri bu tarihi unutturmak için istanbulun üstünü betonlar ile evler ile kapladılar bu yüzden istanbul o kadar tarihe taniklik ettiki şehir sadece kalintilari keşfetmek için ve teknolojik olarak ve yenilebilir olsun diye yeniden inşaa edilmesi lazım. Ve hedef. Daha derinlere. Kimbilir yer altında daha nice tarih bulunucak. Bu 2 tane çanak çömlek bir kaç tane şu ve duvar kalıntısı bir başlangıç sadece. Bu kazıları yapan ekip ve metro projelerini yapan şirketler derinliği belli metreler de tutmamali gerekir se metrolarin altına başka metrolar veya alternatif başka şeyler yapılması lazım. Tarih sadece toprak altında değil yer altına inildikçe başka kayalar ve madenler dahil çıkabilir. Çünkü kesfetmek asla bitmemeli en büyük sır yer altında saklı

 • Hasan Mumcu

  Hasan Mumcu

  26 gün önce

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Yalnız Genç

  Yalnız Genç

  26 gün önce

  Birazda beykoza bakabilir misiniz ??

 • Mehmet Melik Arslan

  Mehmet Melik Arslan

  26 gün önce

  Sayenizde ülkede kültür faaliyetleri görmeye başladık. Bursalıyım ama sizi tebrik ediyorum. Ülkedeki büyük sorunların önüne geçiyor yaptığınız çalışmalar. Umut veriyorsunuz.

  • fotonot

   fotonot

   19 gün önce

   @Mehmet Melik Arslan Ayrıca bu alanda ki çalışma bizzat 2016 da Kadir bey zamanında başlatıldı. Ekrem bey çok meraklı ise Fatih'te kazmayı vursun, Habibler tramvayını Beyazıt'a çeksin. 10 numara iş yapmış olur. Fırsatım olursa bizzat tebrik ederim. Ya da Alibeyköy tramvayı yarım kaldı Eminönü'ne gelmesi gerek. Basit iş ama kazma kürek işte... Yapsın aynı sözüm geçerli

  • fotonot

   fotonot

   19 gün önce

   @Mehmet Melik Arslan Mantık sorunu var galiba :) "" Onun gezdiği yerleri (gezmek fiili önemli yani mantıksal kurgu açısından) Kültür Bakanlığı yapıyor. Bakanlık... Hükümet...

  • Mehmet Melik Arslan

   Mehmet Melik Arslan

   19 gün önce

   @fotonot olay meseleye sahip çıkmak. Tanıtmak. Gururlanmak. "Beyefendi"nin en son hangi kültür sanat faaliyetini gördük?

  • fotonot

   fotonot

   19 gün önce

   Kültür bakanlığı yapıyor bunları. Ve yıllardir var. Üstelik Ekremle hiç alakası yok.

 • sessiz tepe

  sessiz tepe

  27 gün önce

  Kurgansa Türkler başka kavim olamaz kurgan ve tamgalar var bunlar Türk işi milattan önce 3000 Türkler heryerde 🙏 Allah'ım sana şükürler olsun atalarimizi bulduk sayılır

 • sessiz tepe

  sessiz tepe

  27 gün önce

  Para etmeyen şeyler yerine adam gibi defineler bulsaniz olmaz dimi ?

 • 1903karakartal

  1903karakartal

  28 gün önce

  istanbul sen ne kadar müthiş bir şehirsin...

 • Aydan Aliev

  Aydan Aliev

  28 gün önce

  Atv: Imamoglu bu sefer de metro alanini kazarak halkin metro ulasimini engelledi

 • enver sahin

  enver sahin

  28 gün önce

  Toplumda Değerini bilecek zeka ve bilgi lazım

 • Umut Selim Bayır

  Umut Selim Bayır

  28 gün önce

  Demek İstanbul sahil şeridi baştan başa bir antik kent. Kim bilir o mahallelerin altında ne eserler, ne mezarlar, ne saraylar kaldı. Elini attığın yerden bir şeyler çıkıyor, muazzam bir şehir.

 • Peterhernandez

  Peterhernandez

  28 gün önce

  Ekrem bey lütfen Metroların yapım aşamalarının resimleri videoları vs varsa paylaşabilir misiniz ? böyle projeleri yapılırken izlemek hem bilgilendirici hem de keyifli açıkcası

 • Yusuf Sakarya

  Yusuf Sakarya

  29 gün önce

  Ben de diyodum burdaki inşaat niye bitmiyo diye

 • Özer Sevinç

  Özer Sevinç

  29 gün önce

  çok şükür marmaray yapımında olduğu gibi üzeri kapatılmayacak yada yıkılmayacak...

 • TAHTA CADISI

  TAHTA CADISI

  Aylar önce

  Başkanım sırf İstanbul değil bütün Türkiye bu bilinçle yönetilsin isterim. Tüm dileğim budur.

 • harputcu

  harputcu

  Aylar önce

  **Burası hem istasyon hem Müze olacak ** Bravo size Ekrem başkan ama bir eksiğimiz var birde LGBT Evi olsaydı Süper olurdu 😍

 • ERCAN UMUT

  ERCAN UMUT

  Aylar önce

  Bu belgeseller gerçekten çok kaliteli çekiliyorlar. Lütfen Nat Geo, Viasat History gibi uluslararası kanallarla anlaşıp İstanbul'u tüm dünyaya tarihiyle kültürüyle anlatacak belgeseller çekin. Tarih, kültür ve sanata verdiğiniz önemi gerçekten hayretle takip ediyorum bir genç olarak.

 • Nil SARAN

  Nil SARAN

  Aylar önce

  Afyon'da Kurtulus Savasi doneminde Ataturk tarafindan kullanilmis tarihi yapiyi restore etmemek icin kasten kiytirik bir Keskek binasi yaptirip,milletin vergilerini ezen ss..rfsiz yoneticilere ve belediyecilere yaziklar olsun! Ekrem Baskan yaninizdayiz,,🕊💕👍🏼💪🏻🌹 tarihimize ve zenginliklerimize sahip cikan tek vatan evladi! ilk secimde bu vatan hainlerini sandiga gomecegiz!

 • MUSTAFA ZENGİN

  MUSTAFA ZENGİN

  Aylar önce

  Devir değişti artık Biz de elbette bütün Vatanseverler gibi Sn İmamoğlu na İnanıyoruz Güveniyoruz Seviyoruz / Saygılarımızla Varlığın yeter Yaptıkların yapacaklarının teminatıdır biliyoruz Saglik mutluluk afiyet ler olsun.
  Yolunuz açik olsun. Rabbime emanet olun. Sn İmamoğlu = Devlet Adamı Z kuşağından Sevgilerrrrrrr

 • Emily in İstanbul

  Emily in İstanbul

  Aylar önce

  Belediyecilik budur.

 • Özlem Akkuzu

  Özlem Akkuzu

  Aylar önce

  Ama hocam elinle alıp onu öyle oynayıp tutmaman gerekiyor.( 8:59 dk.) 3000 yıl geçmiş üzerinden bi kadife stant üzerinde falan anlatsan offff of ne zaman bileceğiz, öğreneceğiz kıymetlerini. Yurt dışında sıcaklık ve ışığı bile hesaplayıp öyle sunarlar ilk incelemelerini. Bodrumda bulunan 2400 yıl sonra ilk defa açılan lahit'in içine ayakkabıları ile badoslama girdikleri gibi. Çok yanlış yapıyoruz çok. Allahım biz neden böyleyiz kafayı yiyeceğim.

 • osman teksoy

  osman teksoy

  Aylar önce

  Bin ali olsa yıkın geçin diyip medyaya bile bildirmezdi

 • Samet Dönmez

  Samet Dönmez

  Aylar önce

  Tam belgesel tadında olmuş

 • Andromeda

  Andromeda

  Aylar önce

  Şu besiktaş ve mecidiyekoyu oldum olası hiç sevmedim ,çok sevimsiz duzensiz geliyor bana..

 • İlayda Aksel

  İlayda Aksel

  Aylar önce

  Neyse ki istanbul güvenilir ellere emanet ,tarihimize gereken özeni göstereceğinizeeminum , içimde hiç kuşku yok. Teşekkür ederim istanbul belediyesi ve Ekrem Başkan♥️

 • Ahmet makul

  Ahmet makul

  Aylar önce

  Akp nin projelerine iyi konuyor

 • A. D.

  A. D.

  Aylar önce

  Çöpleri de unutma! Tarihi arkeloklara bırak. Çöpten yürüyemez olduk haliçide temizlet bi zahmet. Tşk

 • HALİS ER

  HALİS ER

  Aylar önce

  bazı 3 kağıtçı BasİT ler seçim zamanı T3 vakfı üzerinden yalanla dolanla algı yapmışlardı ve bazı salaklar da bunan inanmıştı. Bakın ne oldu; T3 Vakfı, İBB'den kaynak alındığı iddialarına ilişkin açtığı manevi tazminat davalarından birini daha kazandı
  Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı Avukatı Abdullah Demirhan, İBB'den para alındığı iddiaların ilişkin, "T3 Vakfı'na atılan iftiralara ilişkin açtığımız manevi tazminat davalarını bir bir kazanmaya başladık." dedi.

 • Dr. 1. hello

  Dr. 1. hello

  Aylar önce

  Daha bircok icraati vardir Ahmet Bey'in
  Bir video gelebilir mi bu konuda lutfen?
  🇹🇷🙏♥️🇹🇷🙏♥️🌷🇹🇷🙏♥️🌷🇹🇷🙏♥️🌷

 • Dr. 1. hello

  Dr. 1. hello

  Aylar önce

  Ahmet Isvan Sergisi: Istanbul Halk Ekmek kurucusu ve Ankara Halk Ekmek kurulmasina onderlik eden IBB Eski Baskanidir
  🙏🙏🙏🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🙏🙏🇹🇷🇹🇷♥️♥️🌷

 • Dr. 1. hello

  Dr. 1. hello

  Aylar önce

  Ahmet Isvan Sergisini mutlaka gezin
  IHE Istanbul Halk Ekmek kurucusu
  sonra Ankara Halk Ekmek acildi 🙏🇹🇷♥️
  Yer: İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Saraçhane Sergi Salonu

 • cihangir aslan

  cihangir aslan

  Aylar önce

  Ütopyamdır; İstanbul'u yıkıp, yeniden Mimar Sinan ışığında inşaa etmek.

 • adat

  adat

  Aylar önce

  26 ay kaldı

 • güzel bir gün

  güzel bir gün

  Aylar önce

  Çok heyecan verici bulgular, yeni gelişmeleri de merakla bekleyeceğim. Tarihi yok etmeyip koruduğunuz için teşekkür ederiz. Her biri çok önemli ve değerli.

 • Mualla Sarıçoban

  Mualla Sarıçoban

  Aylar önce

  👏🏻👏🏻👏🏻💖💕🧿

 • Furkan Çelik

  Furkan Çelik

  Aylar önce

  Sayın başkanım marketimde satmak için bir yıl içerisinde iki defa halk ekmeği bayiliği ne başvurdum gelip yerinde tespit yapıp karar vereceğiz dediler kimse gelmeden olumsuz sonuç verdiler bulunduğum adrese ekmek büfesi uzak kalıyor müşterime hizmet sunmak istiyorum lütfen yardımcı olun saygılarımla.

 • VeteranDice

  VeteranDice

  Aylar önce

  Fake adam

 • Ekrem İmanoğlu

  Ekrem İmanoğlu

  Aylar önce

  Nice👍🏻

 • kartal dogan

  kartal dogan

  Aylar önce

  🇹🇷👍

 • emir vogeloglu

  emir vogeloglu

  Aylar önce

  koç a peşkeş çekmede oraları başka bişey istemeyiz

 • handeableful

  handeableful

  Aylar önce

  Cok güzel ve heyecanlandirici bir video olmuş hem kazı hem de bilgilendirme için çok çok teşekkürler İBB :)

 • Kemal Kerem Serpen

  Kemal Kerem Serpen

  Aylar önce

  Ülke nelerle uğraşıyo, bu adam ne peşinde.

 • Türkan Ege

  Türkan Ege

  Aylar önce

  Eski İstanbul'u anlatan bir kitapta okumuştum.İstanbul aldığı göçle birlikte öyle hızlı bir yapılaşma olmuş ki,müteahhitler temel kazılarında çıkan tarihi alanlarin üstünü betonla gömmüş.İstanbulun merkezi genel olarak sit alanı bence...

 • organik Saf bal

  organik Saf bal

  Aylar önce

  İcraat yap icraat. Kazıyı bizim köylülere yapıyor. Dürzü.

 • Oldsoundman

  Oldsoundman

  Aylar önce

  Biz Bozkır , Göçebe kültürüne sahibiyiz. Genlerimize işlemiş. Dolayısı ile Son Hocamızın dediği " Sahip Çıkma " konusuna katılmak ile beraber, Asla hiçbir şeye sahip çıkamayacağımızdır.
  Bırakın Binlerce, Yüzlerce sene önce yapılan eserleri 5-10 sene önce yapılmış eserlere bile Millet olarak saygımız yok. Adamlar ( Avrupalılar) 10cm heykele bile Milyonlarca Ziyaretçi çekebilirken, Biz Binlerce senelik eserlerimiz, yapılarımız, Eşsiz kendi tarihimizi bile harabeye çeviriyoruz.Dünya üzerinde bu kadar tarihi geçmişe sahip bir Ülke ve Şehir yokken. Son 50 Yılda ülke gecekonduya döndü ve bunu kendi seçtiğimiz, görevlendirdiğimiz insanlar tarafından yaptırdık..

 • ANTİUZUNADAMİZM parodi

  ANTİUZUNADAMİZM parodi

  Aylar önce

  BAŞKANIM❤️❤️❤️

 • Putin Style

  Putin Style

  Aylar önce

  Bostancıdaki metro var birde

 • Mav Zer

  Mav Zer

  Aylar önce

  Başkanım lütfen bana yardım edin annem ve babam ayrı annem fiziksel engelli 2 tane kardeşim var ben 17 yaşındayım okumuyorum 3 senedir ve çalışmam lazım evin ihtiyaçlarını gideremiyoruz bana göre iş bulamıyorum lütfen yardım edin

  • Timur Deniz Atici

   Timur Deniz Atici

   Aylar önce

   Twitterdan @ekrem imamoglu yaz görür

  • Mav Zer

   Mav Zer

   Aylar önce

   Beğeninde görsün

  • ANTİUZUNADAMİZM parodi

   ANTİUZUNADAMİZM parodi

   Aylar önce

   İnşallah destek olurlar

 • H&M

  H&M

  Aylar önce

  Ya bir de kazı alanının yanındaki o anıta da el atsanız başkanım, daha sade ve estetik bir calisma yapılabilir.

 • Taner Uraz

  Taner Uraz

  Aylar önce

  arkandayız ekrem abi

 • Efehan Dil II.Fuhrer

  Efehan Dil II.Fuhrer

  Aylar önce

  Istanbul'a yakışmıyorsunuz

  • Süleyman

   Süleyman

   Aylar önce

   @Efehan Dil II.Fuhrer TAMAM

  • Efehan Dil II.Fuhrer

   Efehan Dil II.Fuhrer

   Aylar önce

   @Süleyman Allaha emanet

  • Süleyman

   Süleyman

   Aylar önce

   @Efehan Dil II.Fuhrer Tamam

  • Efehan Dil II.Fuhrer

   Efehan Dil II.Fuhrer

   Aylar önce

   @Süleyman Halkı icin mi calışıyor, halkın çoğunlugu müsluman iken neden onların aleyhine calışıyor o halde, gerçek demokrasi bu degildir, senin dısaridan görduklerin bunlar, gizlice neler dönüyor neler

  • Süleyman

   Süleyman

   Aylar önce

   @Efehan Dil II.Fuhrer güvenip guvenmemen önemli değil. Önemli olan halkı için çalışması ve çalışıyor. Senin güvenine ihtiyacı yok.

 • Kebab Emperor

  Kebab Emperor

  Aylar önce

  İnsanlar treni beklerken bakarlar işte efsane fikir

 • Zeynep colak

  Zeynep colak

  Aylar önce

  Bu hizmet programimi yoksa arkeolojik soylesimi ???? Bu bir hizmetmi . Denyo arkeolog Kurgan diyor Turk mezari diyemiyor hepsi diyemiyor . Sizin ?????????

 • pi angel

  pi angel

  Aylar önce

  yine boş boş icraatlar bırakın şu putu heykeli inşaatı.. şu trafik sorununu çözecektiniz ne oldu.. haber varmı ilgilenen birileri felan.. birde son istanbul borcunu ikiye katladınızmı..

 • The Man

  The Man

  Aylar önce

  Sadece boğaz kenarlarındaki güzel yerlerde çalışmak yeterli olmaz. Istanbulun yıllarca alt sınıf muamele görüp, görmezden gelinen gariban ilçelerinde de çalışmalar görelim lütfen.

 • BEYNELMINEL ANDOPLAZMIKULUM

  BEYNELMINEL ANDOPLAZMIKULUM

  Aylar önce

  iyide bu proje sayin ekrem baskanin degilki,2015 yilinda baslanan kabatas mahmutbey hatti calismalarinda ortaya cikan tarihi dokununda zarar gormemesi icin alinan onlemler zamanin belediye baskani kadir toptas tarafindan kultur truzimine kazandirilmasi icin insaat alani durdurulmus ve 2020 yil sonu bitmesi gereken kabatas mecidiyekoy hatti bu koruma kazilar sonucu
  3 yil gecikmistir,bir benzeride yeni kapi marmaray guzergahinda gerceklesmis ve tunelin bitisi 3 yil gecikmeli bitirilmistir biraz bilgi sahibi olsaydiniz yorumunuz daha gercek ve reel olmasi gerekmezmiydi.

 • HALİS ER

  HALİS ER

  Aylar önce

  chp yine vatandaşı dolandırmanın bir formülünü bulmuş gözüküyor. Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi'nde kentsel dönüşüm için anlaştıkları, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve KİPTAŞ'ın kendilerine adaletsiz bir sözleşmeyi dayattığını öne süren mahalle sakinleri; elektrik, su ve doğalgazı kesmeye gelen görevlilere karşı koyunca polis müdahale etti.
  Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi sakinleri kentsel dönüşüm için anlaştıkları İBB ve KİPTAŞ'ın kendilerine adaletsiz bir sözleşmeyi dayattığını öne sürüyordu. Yıkım öncesi bugün olaylar çıktı.

  • HALİS ER

   HALİS ER

   Aylar önce

   @ANTİUZUNADAMİZM parodi her ankete inanma metrobüs duraklarında sonra vatandaşa

  • ANTİUZUNADAMİZM parodi

   ANTİUZUNADAMİZM parodi

   Aylar önce

   @HALİS ER adam anketlerde Erdoğan'a 10 puan fark atıyor ne diyosun ejfmdkrjgjdl

  • HALİS ER

   HALİS ER

   Aylar önce

   ​@ANTİUZUNADAMİZM parodi inanmıyorsan gel mahalleli ile kendin konuş, bu şekilde algı yapma, yemezler artık

  • ANTİUZUNADAMİZM parodi

   ANTİUZUNADAMİZM parodi

   Aylar önce

   Kara propagandalarınıza karnımız tok

 • Meryem Göksu

  Meryem Göksu

  Aylar önce

  Basarilar imamoglu, sevgiler 🤲

 • Meryem Göksu

  Meryem Göksu

  Aylar önce

  Ne güzel böyle bir ülkenin vatandasi olmak.
  Birde böyle güzel bir baskana sahip olmak

 • HALİS ER

  HALİS ER

  Aylar önce

  chp de zihniyet dünyanın her yerinde aynı , Taciz ve tecavüz olaylarıyla çalkalanan CHP'de sular durulmuyor. Partideki skandal gelişmeler yurt dışını da sardı. Almanya’da CHP Bavyera Münih Birliği Başkanı Gülbey Kılıç, yönetim kurulu kararıyla görevden el çektirildi ve üyeliği iptal edildi. Kılıç’ın partiden gönderilmesi gerekçeleri arasında cinsel taciz, zimmete para geçirme, hakaret gibi suçlamalar yer alıyor..

  • HALİS ER

   HALİS ER

   Aylar önce

   @ANTİUZUNADAMİZM parodi şakacı olduğun adından belli, en yakın örnek bak sonuç ne olmuş. CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Umut Karagöz tecavüz suçundan tutuklandı, muhtemelen maltepe cezaevindedir istiyorsan bir ziyarete git.

  • ANTİUZUNADAMİZM parodi

   ANTİUZUNADAMİZM parodi

   Aylar önce

   @HALİS ER ne gerçeği be kim tecavüzle suçlandıysa aklandı

  • HALİS ER

   HALİS ER

   Aylar önce

   @ANTİUZUNADAMİZM parodi gerçekler acı mı geldi

  • ANTİUZUNADAMİZM parodi

   ANTİUZUNADAMİZM parodi

   Aylar önce

   Sizin sahte haberlerinizden bıktık

  • Reyhan

   Reyhan

   Aylar önce

   @HALİS ER 👍👍

 • Mustafa D

  Mustafa D

  Aylar önce

  Onu bunu bırakında trt mikrofonu ve bir sürü mikrofon yok. Ne oldu yemiyor mu cnn trt atv a haber hayırdır

 • Nicholai Hel

  Nicholai Hel

  Aylar önce

  Pelvin'in yalaması Apocu Ekrem

  • ANTİUZUNADAMİZM parodi

   ANTİUZUNADAMİZM parodi

   Aylar önce

   Sen kimseye apocu diyemezsin! Sanki kardeşini trt'ye Ekrem başkan çıkarttı

 • Dr. 1. hello

  Dr. 1. hello

  Aylar önce

  Tarihe sahip cikmak Turk Milletinin
  ozundedir cunku tarihe sanata ilme spora
  onem verir Turk Milleti 🇹🇷🙏🇹🇷🙏🇹🇷🙏🇹🇷

 • Murat YILDIZ

  Murat YILDIZ

  Aylar önce

  İMAMOĞLU nereye dokunsa oradan bir ışık çıkıyor :))) seni İstanbula veren Allah'a şükürler olsun :) iyiki varsın

 • Mine Özdemir

  Mine Özdemir

  Aylar önce

  Kıymet bilen hizmet yapar

 • damla and defne

  damla and defne

  Aylar önce

  Ekrem bey ben İstanbul Bahçelievler de oturuyorum
  Kocasinan hali sahasını yıkıp stat yapacaz dediler yıktılar yollar perisan halde çocuklarımızı okula götürürken çok zorlanıyoruz lütfen yardımcı olun 4 sene oldu

 • başka BiRi

  başka BiRi

  Aylar önce

  👏👏👏

 • HÜSEYİN ERÇİN

  HÜSEYİN ERÇİN

  Aylar önce

  Sanat tarihçisi ve arkeolog arkadaşlara imkan tanınır inşallah

 • Mustafa Kaplan

  Mustafa Kaplan

  Aylar önce

  Sağolun başkanım

 • Nuri YILDIZ

  Nuri YILDIZ

  Aylar önce

  tarihimiz açısından çok önemli bir keşif olduğu düşüncesindeyim, bizim tarihsel süreçte İstanbul'daki varlığımıza kanıt niteliğinde yani herseyden önce bir milli kültür mirası

 • Nuri YILDIZ

  Nuri YILDIZ

  Aylar önce

  👏👏👏👏 harika

 • YÖRÜK HABER AJANSI

  YÖRÜK HABER AJANSI

  Aylar önce

  Gazeteciyim bu kazı haberine denk gelmemişim. Tesadüf üzerine denk geldim. Aha kurgan çıkmış. Bu müthiş bir bulgu. Dünyaya İstanbul'da kurgan bulduk diye ilan etmeliyiz. Evet eskiden de bizimiş geri gelip almışız.

 • Gamze Kaya

  Gamze Kaya

  Aylar önce

  Lütfen bir Sanat Tarihçisi olarak bu projelerde bize de imkan verin.

  • The Marshal

   The Marshal

   23 gün önce

   @harputcu lgbt evi ne?

  • Enlil&Enki

   Enlil&Enki

   24 gün önce

   @Enes Diamond u takip ediyormusun?

  • Enes

   Enes

   24 gün önce

   @Enlil&Enki genellikle kaynaklarda öyle yazar fakat, bende hz muhammedin böyle bir sözü olduğuna inanmıyorum zaten. öylesine yazdım eğer farklı şekilde yazsaydım kavga falan çıkacaktı şimdi cahillerle kavga etmek istemiyorum ayrıca agnostiğim

  • Enlil&Enki

   Enlil&Enki

   25 gün önce

   @Enes Bunu nerden biliyorsunuz hadis ten ancak zayıf bir hadis tır bu sözün Muhammed in söylediği şüphelidir nokta😉

  • Cahit YILDIRIM

   Cahit YILDIRIM

   Aylar önce

   De ayrı yazılacak

 • onur deniz

  onur deniz

  Aylar önce

  sn İmamoğlu başarılar dileriz

 • Ali Osman

  Ali Osman

  Aylar önce

  Kültürel Miras,
  Bence, Beşiktaşı komple yıkın 1 tane bile Resmî Gecekondu bırakmayın Baya Kültürlü biryer halini alır.
  Beşiktaşa ilk gittiğimde Araçla Denize uçacakmış gibi bir his oluşmuştu. Adamlar Muazzam bir Yol/Cadde düşünmüş Denize cephe... Sonra Sağa/Sola bakınca Sizin okuduğunuz Fakültenin dedirten iğrenç binalar göze çarpıyor. İstanbula bir daha geldiğim de Viyana gibi Kültürü yaşatan bir Şehir görmek isterim. Her önüne gelen Mimarın/Mühendisin ve Müteahhitin Bina diktiği bir İstanbul değil. Yani Demokrasinin veya Rantın bu kadarı da fazla 1970-80 lerde bu binaların yapımına niye izin vermişler ki; İşe en önce Araç Trafiği kapatılarak başlanılabilir.

 • Rifat Ahmetoğlu

  Rifat Ahmetoğlu

  Aylar önce

  Algı programı, taş,hiçbir sey yok!

 • tafra

  tafra

  Aylar önce

  Mezarlik buraysa yerlesim yerleri apartmanlarin altinda kaldi o zaman .

 • yeonjuly_txt

  yeonjuly_txt

  Aylar önce

  Offf zaten bunlari herkesin yapmasi lazim bunlar genel seyler her seyi abartmayin😒

  • İlayda Aksel

   İlayda Aksel

   Aylar önce

   Ama yapmıyorlar , yapanları takdir etmek gerek